Biuro projektowe i architektoniczne Struktura Projekt

O NAS

 

STRUKTURA PROJEKT to autorska pracownia projektowa ze Szczecina, która specjalizuje się w opracowywaniu projektów architektonicznych oraz konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Dzięki specjalistycznej wiedzy zajmujemy się również wykonywaniem fotorealistycznych wizualizacji powierzonych nam inwestycji.

 

Podczas prac z Inwestorem zdobywamy wymaganą dokumentację, niezbędną do rozpoczęcia zamierzenia budowlanego. Owocem współpracy naszej pracowni architektonicznej ze Szczecina z doświadczonymi partnerami branżowymi jest realizacja pełnego zakres usług projektowych na wszystkich stadiach – począwszy od koncepcji po projekt budowlany i wykonawczy, na nadzorach autorskich skończywszy.

 

Wykonane przez naszą pracownię architektoniczną projekty cechuje przede wszystkim funkcjonalizm, czystość formy oraz staranny dobór wysokich jakościowo materiałów. Za szczególnie wartościowe uważamy drewno i kamień, które są naturalnymi komponentami, nadającymi niepowtarzalny styl bryle budynku.

 

Wszelkie prace, które sporządza nasza pracownia projektowa w Szczecinie odbywają się przy użyciu legalnego i licencjonowanego oprogramowania opierającego się o technologię BIM (Building Information Modeling), czyli tworzeniu wielobranżowego trójwymiarowego modelu budynku, wykorzystywanego przez wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: Inwestora, Projektanta, Wykonawcę oraz Urzędników. Nowoczesne projektowanie pozwala nam na eliminację błędów, które pojawiają się podczas tradycyjnego opracowywania dokumentacji. Rezultatem takich działań jest znaczący wpływ na obniżenie kosztu inwestycji na etapie budowy. W naszej pracy stawiamy na kompleksowość i komplementarność naszych usług, które znacznie ułatwiają Inwestorowi realizację powierzonych inwestycji.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma STRUKTURA PROJEKT rozszerzyła obszar swojej działalności na tereny nadmorskie. Specjalnie dla naszych i nowych Klientów otworzyliśmy biuro projektowe w Dziwnówku.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

mgr inż. Julian Iwicki